Drugie urodziny szkółki Młody Piłkarz Jonkowo! Dnia 9 czerwca odbył się turniej zorganizowany z okazji 2 lat funkcjonowania szkółki.

20180627 08Na imprezę zostało zaproszonych aż 40 drużyn z całej Polski. To o połowę więcej niż w zeszłym roku. Na obu boiskach gminnego stadionu odbywało się jednocześnie kilka meczów. Między czasie mogliśmy również podziwiać pokaz karate wykonany przez ASW Jonkowo. Dzieci, które jakimś cudem miały jeszcze trochę siły między rozgrywanymi meczami mogły poboksować dmuchane worki lub powylegiwać się na nich i zaznać kąpieli słonecznej.  Rodzice działali tak, żeby nikt nie był spragniony czy głodny. Prawdziwe łasuchy po zupie i kiełbasce mogły skosztować ciacha i lodów. Na plakacie promującym turniej obiecana była wizyta reprezentanta Polski Adriana Mierzejewskiego - na szczęście nie zawiódł nas i po raz drugi pojawił się na jonkowskim stadionie. Później nastała ,,chwila dla fotoreporterów" , każdy mógł otrzymać autograf lub zrobić sobie zdjęcie z naszym gościem specjalnym. Cudownym momentem był przemarsz ze stadionu wszystkich uczestników turnieju (ok 500 dzieci + opiekunowie, trenerzy, organizatorzy) na uroczyste rozdanie nagród na Błoniach. Każdy zawodnik otrzymał upominek oraz medal. Zawodnicy z przysłowiowego ,,pudła’’, czyli z pierwszych 3 miejsc otrzymali nagrody rzeczowe, medale oraz puchar. Dodatkowo wyróżniliśmy statuetkami najlepszych zawodników drużyn, najlepszego zawodnika turnieju oraz najskuteczniejszego strzelca.

Od strony sportowej: 4 kategorie wiekowe:

Rocznik 2007 i młodsi: 1 miejsce: Stomil Olsztyn, 2 miejsce: Fun Football Olsztyn, 3 miejsce: Sokół Ostróda,

Rocznik 2009 i młodsi: 1 miejsce: Constract Lubawa, 2 miejsce: KKP Stomilanki Olsztyn,3 miejsce: Legia- Bart Bartoszyce,

Rocznik 2010 i młodsi, 1 miejsce: Mks korki Biskupiec, 2 miejsce: Młody Piłkarz Jonkowo, 3 miejsce: Pisa Barczewo,

Rocznik 2012 i młodsi: w tej kategorii wiekowej nie było klasyfikacji, najważniejsza jest zabawa, a wygranymi są wszyscy biorący udział.

20180627 09Wszystko poszło według planu, zaproszeni goście zaszczycili nas swoją obecnością, kibice zdzierali gardła, pogoda dopisała, a przede wszystkim ciągle widzieliśmy uśmiechy na twarzach dzieci. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam przy organizacji tego ważnego dla nas dnia. Dziękujemy za wspólna zabawę, a tych, których zabrakło ZAPRASZAMY ZA ROK i kolejne organizowane przez nas imprezy. MŁODY PIŁKARZ JONKOWO!

Turniej był na bardzo wysokim poziomie, świetnie zorganizowany i zaplanowany w najmniejszych szczegółach. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które pomogły nam w organizacji.

20180627 10WSZYSTKIE DZIECI zapraszamy do trenowania i wspólnej zabawy. Oferujemy zajęcia ogólnorozwojowe z elementami piłki nożnej dla dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 16 lat. W tym roku zapraszamy również do zapisów na obóz letni,który zaplanowaliśmy na 23-27 lipca. Od tego sezonu do naszej ekipy dołącza trener personalny o którym mowa wyżej- Paweł Przygocki, który raz w tygodniu z każdą grupą przeprowadzi trening motoryczny. Zachęcamy do przyjścia na trening próbny i do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu!

Młody Piłkarz Jonkowo to nie tylko piłka nożna ale przede wszystkim zajęcia ogólnorozwojowe dla twojego dziecka.

Zachęcamy również do śledzenia nas na naszym profilu na facebooku!

DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH!

20180627 11W okresie wiosenno-letnim trenujemy na Orliku przy SP im.T.Kościuszki w Jonkowie w poniedziałki, środy i piątki.

DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH!