Dziś jest , r.
giweather joomla module

W sobotę 12 maja wzięliśmy udział w ogólnopolskim turnieju ,,MasuriaCup”! Były to eliminacje, więc poza walką o puchary toczyła się też walka o wejście do ogólnopolskich finałów, które odbędą się w sierpniu w Elblągu.

20180604 0110 Drużyn,120 zawodników, super atmosfera i kolejne ciekawe doświadczenia. Na boisku w Barczewie pojawili się najlepsi zawodnicy i zawodniczki rocznika 2007. Samo zaproszenie do wzięcia udziału w tym turnieju było dla nas wyróżnieniem.

Turniej Wygrał zespół Stomilu Olsztyn, którzy w fazie Ligi Mistrzów nie mieli sobie równych i pewnie zajęli pierwsze miejsce.

W czasie trwania grupy mistrzowskiej wybranych zostało 14 zawodników, którzy w opinii trenerów prezentowali najwyższy poziom. Nasza zawodniczka Agata Stępkowska została wyróżniona! Brawo Aga, oby tak dalej! Jesteś przykładem dla innych zawodników! (poniżej post Agaty na facebooku).

Organizatorom dziękujemy za zaproszenie i cudownie spędzone chwile.  Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku (tam więcej informacji, postów, zdjęć)!

WSZYSTKIE DZIECI od 4 roku życia zapraszamy do naszej szkółki, do trenowania i wspólnej zabawy. W razie pytań zapraszamy do kontaktu. Młody Piłkarz Jonkowo to nie tylko piłka nożna ale przede wszystkim zajęcia ogólnorozwojowe dla twojego dziecka. DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH !

20180604 02W okresie letnim trenujemy na Orliku przy  SP im.T. Kościuszki w Jonkowie. Treningi odbywają się w poniedziałki, środy i piątki.

Prosimy o kontakt telefoniczny, a wtedy poinformujemy o godzinie treningu odpowiedniej grupy wiekowej.

Kontakt Trenerzy: Arkadiusz Jurkiewicz-515569956; Mariusz Krech-664911534.