Po raz kolejny nauczycielki pracujące w Szkole Podstawowej we Wrzesinie z klasami I-III udowodniły, że nauka może być wspaniałą zabawą. Tym razem III edycja Biwaku Edukacyjnego zbiegła się z obchodzonymi w naszym kraju andrzejkami, co stało się doskonałą okazją do nietypowych zajęć, łączących tradycję z edukacją matematyczną.

Jeśli nie możesz być na głównych WARSZTATACH BOŻONARODZENIOWYCH w Jonkowie w dniu 14 grudnia w świetlicy SP Jonkowo, to miniwarsztaty są właśnie dla Ciebie. W 9 miejscowościach naszej gminy wszyscy chętni będą mogli spróbować swoich sił i własnoręcznie wykonać ozdoby świąteczne. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie.

Kolejny turniej i kolejne miejsce na podium. Drużyna MP Jonkowo zajęła 3 miejsce. Do tego na solidnym 6 miejscu uplasował się nasz drugi zespół. O trzecim miejscu naszej drużyny zadecydował wygrany mecz z GKS Stawiguda.

W dniu 27.11.2018 r. kilkadziesiąt osób wzięło udział w rodzinnym turnieju sportowym zorganizowanym przez Akademię Sztuk Walki Jonkowo.

Dzieci, rodziców i dziadków zapraszamy do wspólnego przygotowywania ozdób świątecznych, pysznych pierników i kart świątecznych. Koniecznie bądź z nami w piątek 14 grudnia. Zapraszamy!

Mimo natłoku spraw organizacyjnych związanych z naszymi turniejami w Jonkowie, znależliśmy chwilę aby zagrać w kolejnym turnieju. A co najważniejsze zajęliśmy w nim 2 miejsce.