Akademia Sztuk Walki Jonkowo serdecznie zaprasza wszystkie panie na bezpłatny cykl szkoleń z zakresu samoobrony "Jestem BOS-ka" (bezpieczna, odważna, silna).

Dyrektor Szkoły Podstawowej we  Wrzesinie zaprasza na spotkanie rodziców dzieci 5-6-7 letnich dnia 12.03.2019 r. o godz. 17.00 w sali klasy II (na parterze).

Gminny Ośrodek Kultury w Jonkowie i restauracja Zakątki Smaków zapraszają 8 marca na Dzień Kobiet.

Rekordowa liczba 450 zawodników zrzeszonych w 40 klubach z całej Polski i 10 krajów z zagranicy: Rosji, Białorusi, Syrii, Libanu, Pakistanu, Palestyny, Kuwejtu, Francji, Iranu i Palestyny zgromadził ,,V Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Miasta Zambrowa’’, który odbył się 23 lutego 2019 r.

W miniony weekend 23.02.2019 odbył się V Międzynarodowy Turniej Karate Kyokushin IKO w Zambrowie, który zgromadził ponad 450 zawodników z 40 klubów i 11 państw takich jak: Rosja, Białoruś, Francja, Syria, Liban, Pakistan, Palestyna, Kuwejt, Iran, Afganistan i Polska.

W minioną niedzielę (17.02.2019) zagraliśmy wspólnie dla Oli. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, bo wszystko się udało i przebiegło po naszej myśli.